Jadwiga HABRIK-WIŚNIEWSKA

472.00

PLAC ZAMKOWY W WARSZAWIE

Akwaforta, papier; 12,5 x 16,5 cm (kompozycja)

Sygnowany p.d.; JHW

Ołówkiem pod ryciną: : Zamek i kolumna Zygmunta J.Habrik-Wiśniewska

Jadwiga HABRIK-WIŚNIEWSKA

1887 – 1964