168. Adam NOWAKOWSKI

1,200.00

KWIATY, 1994

Olej, płótno; 50 x 61 cm

Sygnowany p.d.: Nowakowski 1994

Adam NOWAKOWSKI

Znany i ceniony współczesny artysta plastyk. Uprawia malarstwo sztalugowe w technice olejnej, akwareli i pasteli. Wystawia od 1980 r. Jego obrazy znajdują się m.in. w zbiorach króla Hiszpani Juana Carlosa.

Cena wywoławcza 800

Estymacja 1300 – 1500

Aukcja 212, 14.05.2022