1,200.00 zł
KWIATY, 1994
Olej, płótno; 50 x 61 cm
Sygnowany p.d.: Nowakowski 1994
Adam NOWAKOWSKI
Znany i ceniony współczesny artysta plastyk. Uprawia malarstwo sztalugowe w technice olejnej, akwareli i pasteli. Wystawia od 1980 r. Jego obrazy znajdują się m.in. w zbiorach króla Hiszpani Juana Carlosa.
Cena wywoławcza 800
Estymacja 1300 – 1500
Aukcja 212, 14.05.2022