Józef Mojżesz GABOWICZ

SPRAGNIONY, przed 1901 Brąz, 63,5 x 50 x 56 cm Sygnowany: J. Gabowicz; na podstawie: ODLEW. BR: ŁOPIEŃSKICH - znak stosowany przy dużych rzeźbach lub mniejszych wykonanych dla autora Wystawiany i reprodukowany: Bracia Łopieńscy. Polska sztuka dekoracyjna XIX-XX w., Muzeum Okręgowe w Koninie 9.10.2010 - 28.02.2011, Muzeum Miedzi w Legnicy, 11.03.2011 - 03.06.2011, kat. il. s. 20 Bracia Łopieńscy. Tytani warszawskiego brązownictwa, Muzeum Historycznego m.st. Warszawy, 17.07.2013 - 11.11.2013, kat. poz. 10
019-jozef-mojzesz-gabowicz