Strona 1 z 6
Wyników 1 - 36 z 184

grafika i rysunek

20130704_152845_226

ARTYSTA POLSKI

KARYKATURA, 1961
Ołówek, papier; 22 x 15 cm
Sygnowany p.d.: 21. 9. 61 | (...)
Cena: 690,00 zł
20130704_152845_226

ARTYSTA POLSKI

Cena: 690,00 zł
20101012_152640_192

BIENIEK Ignacy (1925-1993)

BRZÓZA KRÓLEWSKA, 1981
Cena: 3048,00 zł
20101012_152640_192

BIENIEK Ignacy (1925-1993)

Cena: 3048,00 zł
20140428_173005_179

Bogusław BRANDT

ZAMEK OSTROGSKICH - EKSLIBRIS HANNY BRANDT Miedzioryt, papier; 85 x 78 mm (odcisk płyty)
Cena: 115,00 zł
20140428_173005_179

Bogusław BRANDT

Cena: 115,00 zł
421

Bożena WAHL

ISTOTA, 1980 Tusz, gwasz, ołówek, karton; 61,5 x 58,5 cm Sygnowany p.d.: B.Wahl 1980
Cena: 963,00 zł
421

Bożena WAHL

Cena: 963,00 zł
266_9

Bronisław LIGĘZA

DZIEWIĘĆ RYSUNKÓW I GRAFIK
Cena: 601,88 zł
266_9

Bronisław LIGĘZA

Cena: 601,88 zł
2378

CHRYSTUS W KORONIE CIERNIOWEJ, poł. XX w.

GRAFIK POLSKI Klocek drzeworytniczy, drewno; 30 x 23,5 cm
Cena: 1035,00 zł
2378

Cena: 1035,00 zł
3725

Danuta WABERSKA

SZUKANIE ŚWIATŁA, 1969
Cena: 287,00 zł
3725

Danuta WABERSKA

Cena: 287,00 zł
20140227_141447_197

E. ORŁOWSKI

RABUŚ, ok. 1930 Gwasz, papier; 21 x 30 cm Sygnowany p.d.: E. Orłowski
Cena: 1035,00 zł
20140227_141447_197

E. ORŁOWSKI

Cena: 1035,00 zł
20150120_180446_139

Edwarda PRZEORSKA

EKSLIBRIS ZOFII LESZNER
Płyta miedziorytnicza; 82 x 62 mm
Sygnowany l.d.: ep | 43
Cena: 172,00 zł
20150120_180446_139

Edwarda PRZEORSKA

Cena: 172,00 zł
20150120_181624_133

Edwarda PRZEORSKA

EKSLIBRIS IRENY LESZNER
Płyta miedziorytnicza; 103 x 42 mm
Cena: 172,00 zł
20150120_181624_133

Edwarda PRZEORSKA

Cena: 172,00 zł
188

EUGENIUSZ PICHELL

PRZEDWIOŚNIE, 1957
Cena: 345,00 zł
188

EUGENIUSZ PICHELL

Cena: 345,00 zł
Strona 1 z 6