Strona 1 z 5
Wyników 1 - 36 z 149

Tace, żardiniery, patery

20130827_171820_130

TALERZYK, XIX/XX w.

Srebro, próba 0, 750, waga 47 g, śr. 10,5 cm
Cena: 517,00 zł
20130827_171820_130

TALERZYK, XIX/XX w.

Cena: 517,00 zł
20100922_185640_157

Austro-Węgry, pocz. XX w.

ZESTAW 6 TALERZYKÓW
Cena: 5520,00 zł
20100922_185640_157

Austro-Węgry, pocz. XX w.

Cena: 5520,00 zł
105-paterka-w-formie-muszli-xx-w

PATERKA W FORMIE MUSZLI, XX w.

Srebro, emaliowana nakładka, waga 41 g, 11 x 11 cm Puncowanie: CHIBA; SILVER
Cena: 172,00 zł

Cena: 172,00 zł
20100922_185319_155

Europa, dwudziestolecie międzywojenne (?)

WAZA
Cena: 5750,00 zł
20100922_185319_155

Cena: 5750,00 zł
4211

ETAŻERA, Niemcy, Kayserzinn, ok. 1900

Plater na cynie szkło bezbarwne, szlifowane, wys. 40, śr. 29,5 cm
Cena: 1416,00 zł
4211

Cena: 1416,00 zł
Strona 1 z 5