10 WIDELCÓW SECESYJNYCH, Niemcy, Heilbronn, Bruckmann & Söhne, pocz. XX w.

345.00

Plater na nowym srebrze, waga 392 g, dł. 17 cm

Puncowanie: B, lokomotywa

Wyryty monogram SR