ŁYŻKA SERWINGOWA, Śląsk, Wrocław, Johannes Bruschke, pocz. XX w.

472.00

Srebro, próba 800, waga 86 g, dł. 27 cm

Puncowanie: korona, półksiężyc, 800 JBN

Wyryta litera Z