KOMPLET SZTUĆCÓW, Niemcy, 1849

3,540.00

Srebro, próba 12, stal (ostrza noży)

w składzie po 6 noży i widelców, waga widelców 326 g; dł. 24,5 i 20 cm

Puncowanie: 12; I.L.

Wyryte: F.W. / d. 16t. Septbr.. / 1849