TRZY SREBRNE ŁYŻKI SERWINGOWE

2,360.00

waga całk. 404 g

1. Półmiskowa, poł. XIX w.

pr. 750, waga 89,8 g, dł. 29,5 cm

Puncowanie: A W 750

Wyryty monogram W P

2. Czerpak, Polska, Kraków, Władysław Glixelli, 1872-95

Próba 4, waga 59,8 g, dł. 21 cm

Puncowanie: w pięciokącie głowa Diany; W. Glixelli

Wyryty monogram AZ

3. Wazowa, Polska, Lwów, Jan Jarzyna, 4 ćw. XIX w.

Próba 3, waga 254,3 g, dł. 32 cm

Puncowanie: w pięcioliściu głowa Diany; RS; J.Jarzyna

Wyryty monogram AZ