SZTUĆCE FASON EMPIRE (EGIPSKI), Polska, Warszawa, Fraget, 2 poł. XIX w.

944.00

Plater na mosiądzu

W składzie dwie łyżki (19 cm), widelec (22 cm), 4 łyżeczki (14 cm)

Puncowanie: Fraget N Plaque