12 NOŻYKÓW DO OWOCÓW, Szwecja, pocz. XX w.

354.00

Plater na nowym srebrze, dł. 15,2 cm

Puncowanie: ALP. NYSILVER

Dobrana podstawka: Niemcy, Geislingen, WMF

Mosiądz niklowany; wys. 20 cm

Puncowanie: struś / WMF / G