KOMPLET SZTUĆCÓW OBIADOWYCH NA 6 OSÓB, Polska, Warszawa, Norblin, 2 poł XIX w.

1,150.00

Po 6 łyżek (21 cm), widelców (18 cm), noży (21 cm)
Metal srebrzony, stal (ostrza)
Puncowanie:NORBLIN i Ska BM; na ostrzach: NORBLIN et Cie VARSOVIE