NÓŻ DO SERA, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, k. XIX w.

230.00

Trzonek srebrzony, puncowany BR.HENNEBERG, gwiazdka; ostrze stalowe puncowane: GERLACH; dł. 20 cm