PUDEŁKO NA PAPIEROSY PHERESLI FIRMY ŁAFERM, Rosja, Moskwa, Aleksandr Aleksiejew Muchin, 1885

9,360.00

Srebro, próba 84, wewnątrz złocone, waga 307,3 g; 5,5 x 9 x 7,2 cm

Puncowanie: AM, B.C / 1885; 84, św. Jerzy

Stan: brak skrajnej osłonki na zawias