PAPIEROŚNICA STANISŁAWA WOLAKIEWICZA, Polska, Warszawa, po 1921

1,180.00

Srebro, próba 3, emalia, waga 124 g, 10,5 x 8,5 cm

Puncowanie: M./W.; w kształcie baryłki: 3, głowa w chuście, W

Trzy aplikacje: logo PLL Lot (mosiężne), śmigło z proporczykiem PLL, orzełek pilota

Stanisław Wolakiewicz (ur. 1900), pracownik LOT, po wojnie kierownik oddziału krakowskiego .