517.00 zł
Srebro, próba 3; wewnątrz złocona, waga 126 g; 10,7 x 8 cm
Puncowanie: w kształcie baryłki 3, głowa w chuście, W; JT
Wyryta dedykacja: Na pamiątkę d. 4/X 1930 r.