PARA LICHTARZY JEDNOŚWIECOWYCH, XVII w.

14,160.00

Srebro, waga 582 g, wys. 12,5, podstawa 11,5 x 11,5 cm
Puncowanie: w prostokącie F VE T L (?); w kartuszu (?) litery nieczytelne
Pochodzenie: stara kolekcja w Rewalu (Tallin)