ŚWIECZNIK, Polska, Warszawa, XX w.

1,150.00

Srebro, próba 3, waga 314 g, wys. 36 cm, śr. podstawy 16,5 cm
Puncowanie: w okręgu CH; w owalu W, głowa kobiety w chuście, 3