ZAPARZACZ DO KAWY W STYLU KLASYCYSTYCZNYM, Polska, Warszawa, Norblin, XIX/XX w.

Plater na mosiądzu, szkło (uchwyt pokrywki), drewno (uchwyty), wys. 34 cm

Puncowanie: Norblin&Co Galw. Warszawa; 1197