472.00 zł
Porcelana, nadruk barwny, metal niklowany (podstawka), srebro (uchwyt pokrywki i sitka); wys. 11 cm
Sygnowany zielonym drukiem: Thomas. / waza z napisem Thomas / Germany; wyciskiem: 892
Puncowanie na sitkach i uchwycie pokrywki: 835, w kartuszu HB
Puncowanie na łyżeczce:GRWE; trzy korony, S, G9
Łyżeczka dobrana: Szwecja, 1959