4,425.00 zł
Srebro, próba 84, wewnątrz złocone, waga 291,2 g, wys. 19 cm
Puncowanie: A . B – cecha złotnika; A.A. /K – cecha aldermana Aleksieja Kosyriewa; św. Jerzy / 1790