KUBEK Z UCHEM, Rosja, Moskwa, W. T. Sokołow, 1899 – 1908

2,360.00

Srebro, próba 84, waga 146, wys. 11,3 cm, śr. wlewu 6,7 cm

Puncowany: w owalu 84, głowa kobiety w kokoszniku, monogram ИЛ probierza Iwana Lebiedkina, w prostokącie WTC