DZBANEK DO KAWY i MLECZNIK, Polska, Warszawa, Fraget, 1846

2,300.00

Plater na miedzi i cynie, wewnątrz złocony, heban (uchwyt), wys, 21,5 cm

Puncowanie: Warszawa Fraget 1846; 1 Qte

Na spodzie wyryte oznaczenie własnościowe: K.M.