234A. CZAJNIK, Austria, Wiedeń, V. Mayer & Söhne, pocz. XX w.

4,500.00

Srebro, kość (izolatorki) waga 1028 g, wys. 23 cm,

Puncowanie: skrzyżowane młotki na cokole, V.M.S; w pięcioliściu głowa Diany z cyfrą 3 i literą A

Cena wywoławcza 4500

Estymacja 5200 – 5500