CUKIERNICA SKRZYNECZKOWA, Polska, Warszawa, A. Kobyliński, XIX/XX w.

632.00

Mosiądz srebrzony; 9 x 12 x 9 cm
Puncowanie: w owalu A.KOBYLIŃSKI WARSZAWA