CUKIERNICA I MLECZNIK, Niemcy, 1 poł. XX w.

1,380.00

Srebro, próba 800, wewnątrz złocone, waga 400 g, wys. 9,5 i 11,5 cm
Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, znak wytwórcy