WAZON, Śląsk, Wrocław, Julius Lemor, ok. 1890

1,180.00

Szkło bezbarwne, lazurowane żółtym, szlifowane, oprawa srebrna, próba 800, wys. 16 cm

Puncowanie: JAL, półksiężyc, korona, 800