ZESTAW TOALETOWY, Polska i Szwecja, 1 poł. XX w.

Trzy szczotki i lusterko; srebro, drewno, szkło, włosie; dł. 30, 23,5 23, 16 cm Puncowanie na dwóch: 833, BR; na dwóch W, głowa w chuście, 3
1352