ZESTAW TOALETOWY, Polska i Szwecja, 1 poł. XX w.
Trzy szczotki i lusterko; srebro, drewno, szkło, włosie; dł. 30, 23,5 23, 16 cm
Puncowanie na dwóch: 833, BR; na dwóch W, głowa w chuście, 3

Base price 1150,00 zł