ZESTAW DO PRZYPRAW, Francja, XIX/XX w.

1,840.00

Srebro, próba 1, waga 379 g , szkło bezbarwne , 22 x 23 x 9 cm
Puncowanie: głowa Minerwy z cyfrą 1