Zresetuj wszystko

SREBRA I PLATERY

Strona 1 z 62
Wyników 1 - 36 z 2214

Srebra i platery

wws-sztucce-srebrne

KOMPLET SZTUĆCÓW NA 6 OSÓB, Polska, Warszawa, Wytwórnia Wyrobów Srebrnych, 1950-1963

Srebro, próba 3, stal nierdzewna (ostrza noży)waga 1247 g, z nożami 1634 g Po 6 noży (22 cm), widelców (18 cm), łyżek (21 cm), łyżeczek (15 cm), łyżeczek (11 cm), razem 30 sztuk Puncowanie: WW | S; w owalu 3, głowa w chuście, W
Cena: 4500,00 zł
wws-sztucce-srebrne

Cena: 4500,00 zł
sztuc-ksiestwo-warszawskie-wytwornia-wyrobow-srebrnych

KOMPLET SZTUĆCÓW NA 6 OSÓB, wzór księstwo warszawskie, Polska, Warszawa, Wytwórnia Wyrobów Srebrnych, ok. 1965

Srebro, próba 3, stal nierdzewna (ostrza) waga 1097 bez noży, 1497 z nożami, po 6 noży, widelców, łyżek, łyżeczek, łyżeczek do kawy, razem 30 sztuk Puncowanie: WW/S; w owalu w, głowa w chuście, 3
Cena: 5000,00 zł

Cena: 5000,00 zł
120komplet-sztuccow-na-6-osob-ksiestwo-warszawskie-wws

KOMPLET SZTUĆCÓW NA 6 OSÓB FASON, KSIĘSTWO WARSZAWSKIE, Polska, Warszawa, Wytwórnia Wyrobów Srebrnych, przed 1963

Srebro, próba 3, waga bez noży 1289 g, całkowita 1693 g; w składzie: po 6 łyzek (21 cm), widelców (18 cm), nozy (22 cm), łyżeczek (14,5 cm), łyzeczek do kawy (11 cm) Puncowanie: 3, głowa w chuście, W; WW/S Pudełko Centrali Jubilerskiej
Cena: 5000,00 zł

Cena: 5000,00 zł
34547

LAMPKA Z DAMĄ W KORONKACH, Niemcy, Rudolstadt-Volkstedt, po 1915

Porcelana, farny naszkliwne, złocenie, wys. 32 cm, elektryczna
Cena: 826,00 zł
34547

Cena: 826,00 zł
34236

WAZONIK, USA, NJ, New Jersey, Fischer, po 1936

Srebro, próba 925, dociążone, waga 14,3 g, wys. 16,5 cm
Cena: 236,00 zł
34236

Cena: 236,00 zł
34118

LICHTARZYK, USA, 2 poł. XX w.

Srebro, próba 925, dociążone, wys. 10 cm
Cena: 177,00 zł
34118

LICHTARZYK, USA, 2 poł. XX w.

Cena: 177,00 zł
33989

PARA ŚWIECZNIKÓW, USA, 2 poł. XX w.

Srebro, próba 925, dociążone, wys. 8, śr. 7,5 cm
Cena: 354,00 zł
33989

Cena: 354,00 zł
33871

Srebro, próba 925, dociążone, wys. 7, śr. 8 cm
Cena: 354,00 zł
33871

Cena: 354,00 zł
33789

PUCHAREK, USA, NJ, Jersey City, Fischer1957

Srebro, próba 925, waga 61,6 g, wys. 8,5 cm
Cena: 354,00 zł
33789

Cena: 354,00 zł
335738

PUZDERKO NA KUNKUM, Indie XX w.

Srebro, waga 36,3 g, wys. 6,5 cm
Cena: 472,00 zł
335738

Cena: 472,00 zł
33364

PUDERNICZKA, Polska, Kraków, po 1931

Plater na nowym srebrze, szkło, waga cłk. 169 g, śr. 11 cm
Cena: 708,00 zł
33364

Cena: 708,00 zł
33147

KUBEK, Indie, 2 poł. XX w.

Srebro, próba 925, waga 27,3 g, wys. 5,5 cm
Cena: 236,00 zł
33147

KUBEK, Indie, 2 poł. XX w.

Cena: 236,00 zł
32883

PARA KIELISZKÓW, Chiny, 1956

Srebro, próba 920, waga 69,6 g, dociążone, wys. 63 mm
Cena: 472,00 zł
32883

PARA KIELISZKÓW, Chiny, 1956

Cena: 472,00 zł
32712

PUCHAREK KUDUSZOWY, Izrael, 2 poł. XX w.

Srebro, próba 925, waga 82 g, wys. 9,5 cm
Cena: 472,00 zł
32712

Cena: 472,00 zł
32617

PUCHAREK, 2 poł. XIX w.

Srebro, próba 800, waga 78,2 g, wys. 13 cm
Cena: 590,00 zł
32617

PUCHAREK, 2 poł. XIX w.

Cena: 590,00 zł
32568

SZTUĆCE, Francja, L. Mattreau, XIX/XX w.

Srebro, pr. 1; waga 1833 g, po 12 widelców i łyżek, dł. 21 i 20,5 cm
Cena: 10384,00 zł
32568

Cena: 10384,00 zł
32469

PUCHAREK, Izrael, 2 poł. XX w.

Srebro, próba 925, waga 65,2 g, wys. 10,5 cm
Cena: 472,00 zł
32469

Cena: 472,00 zł
32353

ŁYŻKA WAZOWA, Austria, Wiedeń, po 1872

Srebro, próba 3; waga 200 g, dł. 30 cm
Cena: 944,00 zł
32353

Cena: 944,00 zł
32229

ŁYŻKA WAZOWA, Polska, Warszawa, Emil Radke, ok. 1860

Srebro, próba 84, waga 154 g, dł. 30 cm
Cena: 944,00 zł
32229

Cena: 944,00 zł
32116

HERBATNICA, Portugalia, pocz. XX w.

Srebro, próba 833, drewno (uchwyt), waga 340,5 g, wys. 15 cm
Cena: 1947,00 zł
32116

Cena: 1947,00 zł
32036

ŁYŻECZKA, Polska, Warszawa, Bracia Hempel, po 1931

Srebro, próba 3, waga 34 g, dł. 15 cm
Cena: 236,00 zł
32036

Cena: 236,00 zł
31995

ŁYŻKA SERWINGOWA, Śląsk, Legnica, Hugo Sanding, pocz. XX w.

Srebro, próba 800, waga 30 g, dł. 19 cm
Cena: 236,00 zł
31995

Cena: 236,00 zł
318_a

12 ŁYŻECZEK, Polska, Warszawa, Bolesław Wietrzykowski, po 1931

Srebro, próba 3, waga 275 g, dł. 14 cm
Cena: 1770,00 zł
318_a

Cena: 1770,00 zł
31857

SZTUĆCE, Niemcy, Brema, Hanseatische Silberwarenfabrik, pocz. XX w.

Srebro, próba 800, waga 275 g
Cena: 1416,00 zł
31857

Cena: 1416,00 zł
31779

SZTUĆCE W STYLU ART DECO, Polska, Warszawa, Norblin, ok. 1930

Plater na nowym srebrze, stal nierdzewna (ostrza)
Cena: 5310,00 zł
31779

Cena: 5310,00 zł
31634

ŁOPATKA DO CIASTA fason Chippendale, Niemcy, Altensteig, Otto Kaltenbach, po 1921

Srebro, próba 800; waga 85 g, dł. 23 cm
Cena: 472,00 zł
31634

Cena: 472,00 zł
31518

PIĘĆ WIDELCZYKÓW, Niemcy, Brema, M.H. Wilkens & Söhne, ok. 1900

Srebro, próba 800, waga 120 g, dł. 14,5 cm
Cena: 590,00 zł
31518

Cena: 590,00 zł
314a

ŁYŻKA PÓŁMISKOWA wz. Księstwo Warszawskie, Polska, Warszawa, Henniger, 1842

Plater, dł. 32,5 cm
Cena: 236,00 zł
314a

Cena: 236,00 zł
31427

WIDELEC PÓŁMISKOWY fason moskiewski, Norblin, 1896-1914

Plater na nowym srebrze, dł. 28
Cena: 236,00 zł
31427

Cena: 236,00 zł
3134

CZTERY SZTUĆCE, Polska, Warszawa, Maciej Nowakowski, ok. 1840

Srebro, próba 12, waga 271, po 2 łyżki i widelce, dł. 23 i 22 cm
Cena: 1416,00 zł
3134

Cena: 1416,00 zł
31289

CZTERY WIDELCE, Polska, Warszawa, Maciej Nowakowski, ok. 1840

Srebro, próba 12; waga 300 g, dł. 23 cm
Cena: 1416,00 zł
31289

Cena: 1416,00 zł
31155

SIEDEM WIDELCÓW Z PIÓROPUSZEM, Polska, Warszawa, Bracia Hempel, po 1908

Srebro, próba 84, waga 555,4 g, dł. 21 cm
Cena: 2360,00 zł
31155

Cena: 2360,00 zł
31054

10 WIDELCÓW SECESYJNYCH, Niemcy, Heilbronn, Bruckmann & Söhne, pocz. XX w.

Plater na nowym srebrze, waga 392 g, dł. 17 cm
Cena: 345,00 zł
31054

Cena: 345,00 zł
30951

ŁYŻKA WAZOWA wzór TRIANON, Polska, Warszawa, Fraget, ok. 1880

Plater na mosiądzu, dł. 28 cm
Cena: 472,00 zł
30951

Cena: 472,00 zł
30822

ŁYŻKA WAZOWA WZÓR BORÓWKA, Polska, Warszawa, Norblin, 1896-1914

Plater na nowym srebrze, dł. 33 cm
Cena: 472,00 zł
30822

Cena: 472,00 zł
30716

KOMPLET SZTUĆCÓW, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, pocz. XX w.

Plater na nowym srebrze, stal nierzewna (ostrza noży)
Cena: 1180,00 zł
30716

Cena: 1180,00 zł
Strona 1 z 62