SREBRA I PLATERY

Strona 1 z 58
Wyników 1 - 36 z 2065

Srebra i platery

105-komplet-sztuccow-secesyjnych-slask-wroclaw

KOMPLET SZTUĆCÓW SECESYJNYCH, Śląsk, Wrocław, Hugo Sandig, ok. 1900

Srebro, próba 800, stal nierdzewna (ostra noży obiadowych i zakąskowych) waga bez noży obiadowych i zakąskowych 2626 g; w składzie: 12 noży dł. 25 cm, 6 noży dł.21 cm, 8 widelców dł. 21 cm, 8 widelców dł. 18 cm, 9 łyżek dł. 21 cm, 9 noży do ryb 22 cm, 10 widelców do ryb dł.17,5 cm, 9 łyżeczek dł. 13,5 cm, łopatka dł. 23,5 cm, widelec i łyżka półmiskowe (28 cm), chochelka ze złoconym czerpakiem 18 cm; razem 75 szt. Puncowanie: A.VOGEL (znak sprzedawcy) półksiężyc, korona 800 HS; na nożach obiadowych J.A.Henckels Zwillingwerk
Cena: 12000,00 zł

Cena: 12000,00 zł
akimow

ŁYŻKA WAZOWA, Rosja, Moskwa, W. Akimow, 1887

Srebro, próba 84, waga 207 g, próba 84, dł. 27 cm
Cena: 920,00 zł
akimow

Cena: 920,00 zł
32728

HERBATNICA, pocz XX w.

Plater na nowym srebrze, waga 229 g, wys. 12 cm
Cena: 590,00 zł
32728

HERBATNICA, pocz XX w.

Cena: 590,00 zł
32362

PUCHAR Z HERBEM, Niemcy, Heljen, k. XIX w.

Srebro, próba 800, wewnątrz złocony, waga 339 g, wys. 17 cm
Cena: 3540,00 zł
32362

Cena: 3540,00 zł
318592

SERWETNIK, Związek Radziecki, poł. XX w.

Plater na nowym srebrze, waga 47 g, śr. 4,2 cm
Cena: 118,00 zł
318592

Cena: 118,00 zł
30047

KOSZYK NA OWOCE, Polska, Warszawa, Fraget, 1896-1914

Plater na mosiądzu, 20 x 33 x 24 cm
Cena: 590,00 zł
30047

Cena: 590,00 zł
29763

SZEŚĆ NOŻY DO RYB MODEL RAPSODIA, Polska, Warszawa, Hefra, ok. 1970

Plater na nowym srebrze, dł. 20,5 cm
Cena: 354,00 zł
29763

Cena: 354,00 zł
29628

SZTUĆCE FASON EMPIRE (EGIPSKI), Polska, Warszawa, Fraget, 2 poł. XIX w.

Plater na mosiądzu
Cena: 944,00 zł
29628

Cena: 944,00 zł
29529

SZTUĆCE MODEL ROMAŃSKI, Warszawa, Hefra, ok. 1970

Plater na nowym srebrze
Cena: 590,00 zł
29529

Cena: 590,00 zł
293928

SECESYJNA ŁOPATKA SERWINGOWA, Niemcy, G. E. Keyser, ok. 1900

Srebro, próba 800, 149 g, dł. 28,5 cm
Cena: 944,00 zł
293928

Cena: 944,00 zł
29119

WIDELEC Z HERBEM, Niemcy, Berlin, Heinrich Wilhelm Ludwig Wilm, ok. 1830

Srebro, waga 66 g, dł. 21 cm
Cena: 472,00 zł
29119

Cena: 472,00 zł
25793

OPRAWA GRZEBIENIA, Polska, Warszawa, 1921-31

Srebro, próba 3, waga 34 g, dł. 21,5 cm
Cena: 354,00 zł
25793

Cena: 354,00 zł
23959

SZCZYPCE DO CUKRU, Rosja, Petersburg, 1887

Srebro, próba 84, waga 45 g, dł. 14 cm
Cena: 413,00 zł
23959

Cena: 413,00 zł
218232

ŁYŻECZKA, Gdańsk, Moritz Stumpf, poł. XIX w.

Srebro, waga 11 g, dł. 13,8 cm
Cena: 354,00 zł
218232

Cena: 354,00 zł
37638

LORGNON, XIX/XX w.

Srebro, szkło, 12,5 cm
Cena: 356,00 zł
37638

LORGNON, XIX/XX w.

Cena: 356,00 zł
3698

12 ŁYŻEK, Polska, Kraków, Wacław Głowacki, 1872 - 1908

Srebro, próba 4, waga 799 g, dł. 22,5 cm
Cena: 2832,00 zł
3698

Cena: 2832,00 zł
36767

CZERPAK, Austria, Wiedeń, Vincenz Carl Dub, po 1886

Srebro, próba 4, waga 68 g, dł. 21 cm
Cena: 354,00 zł
36767

Cena: 354,00 zł
3595

CUKIERNICA, Polska, Kraków, po 1931

Srebro, próba 3, waga 439 g; 12,5 x 13,5 x 10,5 cm
Cena: 2950,00 zł
3595

Cena: 2950,00 zł
34358

DZBANEK KLASYCYSTYCZNY, Rosja, Moskwa, 1790

Cena: 4425,00 zł
34358

Cena: 4425,00 zł
34083

SERWIS DO KAWY, Polska, Warszawa, Norblin, ok. 1920

Plater na mosiądzu
Cena: 5900,00 zł
34083

Cena: 5900,00 zł
Strona 1 z 58