SREBRA I PLATERY

Strona 1 z 57
Wyników 1 - 36 z 2020

Srebra i platery

2836

11 KOZIOŁKÓW POD SZTUĆCE, XIX/XX w.

Plater na mosiądzu, dł. 83 mm
Cena: 590,00 zł
2836

Cena: 590,00 zł
2934

12 ŁYŻECZEK, Niemcy, k. XIX w.

Srebro, próba 800, czerpaczki złocone, waga 102 g, dł. 11 cm
Cena: 944,00 zł
2934

Cena: 944,00 zł
3133

12 NOŻYKÓW DO OWOCÓW, Szwecja, pocz. XX w.

Plater na nowym srebrze, dł. 15,2 cm
Cena: 354,00 zł
3133

Cena: 354,00 zł
06923

13 GUZÓW KONTUSZOWYCH, XVIII / XIX w.

Plater na mosiądzu, śr. 21 mm
Cena: 1495,00 zł
06923

Cena: 1495,00 zł
28576

16 ŁYŻECZEK, Polska, Warszawa, Henneberg i Hefra

Plater na nowym srebrze
Cena: 236,00 zł
28576

Cena: 236,00 zł
357a

2 WIDELCZYKI DO CYTRYNY, Polska, Kraków, po 1921 r.

Srebro, próba 3, waga 21 g, dł. 9,5 cm
Cena: 354,00 zł
357a

Cena: 354,00 zł
357b

2 WIDELCZYKI Z ROGAMI OBFITOŚCI, Polska, Lwów, 1921-31

Srebro, próba 3, waga 25,2 g, dł.11,5 cm
Cena: 354,00 zł
357b

Cena: 354,00 zł
Strona 1 z 57