ZEGAR PODŁOGOWY TYPU LONG CASE, Anglia, Londyn, William Smith, 2 poł. XVIII w.
Obudowa drewniana; 242 x 51 x 25 cm

tarcza mosiężna sygnowana: Willm Smith London; mechanizm z datownikiem; o naciągu obciążnikowym, regulatorze wahadłowym, gong spiralny (bicia godzin i półgodzin)

Stan: oderwany fragment listwy oprawy górnych drzwiczek, rozerwana tkanina bocznych przeźroczy, mechanizm do przeglądu

Base price 5900,00 zł