ZEGAREK, Szwajcaria, Zenith. poł. XX w.
Złoty, męski, na rękę, śr. 33 mm

Sygnowany na tarczy: ZENITH

Puncowanie: K; w kwadracie głowa rycerz w prawo

Base price 3220,00 zł