ZEGAREK, Szwajcaria, Schaffhausen, poł. XX w.
Męski, na rękę, złoty, śr. 38 mm

Sygnowany na tarczy: International Watch Co / Schaffhausen

Stan: mechanizm niesprawny

Base price 5175,00 zł