ZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, k. XIX w.

Dwukopertowy, zewn. koperta srebrna, próba 800, złocenie, śr. 48 mm, Puncowanie: pardwa, 0,800, półksiężyc, korona, 587791
193-zegarek-kieszonkowy-szwajcaria-k-xix-w