ZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, k. XIX w.
Dwukopertowy, zewn. koperta srebrna, próba 800, złocenie, śr. 48 mm,
Puncowanie: pardwa, 0,800, półksiężyc, korona, 587791

Base price 460,00 zł