Zresetuj wszystko

Galeria:
Strona 1 z 8
Wyników 1 - 36 z 265

zegarki i zegary

35368

ZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Adolphe Mougin, k. XIX w.

Obudowa marmur; 37 x 19 x 13 cm
Cena: 2360,00 zł
35368

Cena: 2360,00 zł
35286

ZEGAR KOMINKOWY, Niemcy, Friedrich Böhler, ok. 1900

Obudowa czarny marmur, brąz; 37 x 30 x 15 cm
Cena: 4720,00 zł
35286

Cena: 4720,00 zł
34734

ZEGAR ŚCIENNY, RAMOWY, Francja, Paryż, Jean Eck, ok. 1840

Obudowa drewniana, złocona; 45,5 x 37 cm
Cena: 2360,00 zł
34734

Cena: 2360,00 zł
42045

ZEGAR Z MAŁYM RYSOWNIKIEM, ok. 1880

Obudowa czarny marmur, brąz, wys. 43,5 cm
Cena: 2360,00 zł
42045

Cena: 2360,00 zł
4173

ZEGAR Z KONNYM ŁUCZNIKIEM, 2 poł. XIX w.

Obudowa brąz patynowany, złocony, wys. 49 cm
Cena: 5900,00 zł
4173

Cena: 5900,00 zł
4156

ZEGAR Z LUDWIKIEM GONZAGĄ, KSIĘCIEM NEVERS, poł. XIX w.

Obudowa brąz złocony, wys. 38 cm
Cena: 4720,00 zł
4156

Cena: 4720,00 zł
28667

ZEGAR KOMINKOWY Z WINOBRANIEM, Francja, k. XIX w.

Stop metali, marmur, wys. 58 cm
Cena: 4130,00 zł
28667

Cena: 4130,00 zł
39544

ZEGAR SZAFKOWY, Niemcy, Lenzkirch, po 1930

Obudowa drewniana, wys. 36,5 cm
Cena: 944,00 zł
39544

Cena: 944,00 zł
3938

ZEGAR KREDENSOWY, Niemcy, Schwenningen, Friedrich Mauthe, ok. 1930

Obudowa drewniana 32 x 71 x 16 cm
Cena: 708,00 zł
3938

Cena: 708,00 zł
3875

ZEGAR EMPIROWY, Francja, Paryż Louis Mallet, ok. 1825

Obudowa brąz złocony, 45 x 32 x 15 cm
Cena: 8260,00 zł
3875

Cena: 8260,00 zł
27842

ZEGAR LATARNIOWY, Anglia, XVII w.

Obudowa: mosiądz, 39 x 15 x 15 cm
Cena: 7670,00 zł
27842

Cena: 7670,00 zł
28269

ZEGAR KOMINKOWY, Austria, 1. ćw. XIX w.

Drewno, emalia, mosiądz, szkło; 40 x 29,2 x 12,5 cm
Cena: 7080,00 zł
28269

Cena: 7080,00 zł
20120827_141809_119

ZEGAR KOMINKOWY Z FIGURĄ MARIANNY, Francja, poł. XIX w.

Brąz cyzelowany, złocony; 31 x 35 x 8,5 cm
Cena: 5664,00 zł
20120827_141809_119

Cena: 5664,00 zł
279139

ZEGAR W TYPIE RELIGIEUSE, Vincenti & Cie, 2 poł. XIX w.

Drewno, fornir, mosiądz; 69,5 x 46 x 19,5 cm
Cena: 9440,00 zł
279139

Cena: 9440,00 zł
108-zegar-scienny-typu-kartel-francja-paryz-vincenti-po-1887

ZEGAR ŚCIENNY TYPU KARTEL, Francja, Paryż, Vincenti, po 1887

Brąz, resztki złocenia, 58 x 30 cm
Cena: 3540,00 zł

Cena: 3540,00 zł
zegar-rosja-petersburg-c-f-granroth-po-1855

ZEGAR W STYLU LUDWIKA XVI, Rosja, Petersburg, C. F. Granroth, po 1855

Brąz złocony; wys. 70 cm
Cena: 35400,00 zł

Cena: 35400,00 zł
26594

ZEGAR KOMINKOWY Z ZEUSEM I AMALTEĄ

Francja, Paryż, Japy Freres, 2. poł. XIX w.
Cena: 9440,00 zł
26594

Cena: 9440,00 zł
a88n177 kopia

ZEGAR KOMINKOWY Z PUTTEM I ŁABĘDZIEM

Cena: 9440,00 zł
a88n177 kopia

Cena: 9440,00 zł
20140602_124855_087

ZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Petit, ok. 1820

Obudowa brąz złocony, 46 z 30,5 x 10 cm
Cena: 10030,00 zł
20140602_124855_087

Cena: 10030,00 zł
Strona 1 z 8