ZESTAW DO PISANIA, pocz. XX w.

W składzie: tłok pieczętny (dł. 4,5 cm) z monogramem wiązanym EFG; kałamarz (5,5 x 4,5 x 4,5 cm), nóż do papieru (dł. 27 cm), pióro (dł. 16,5 cm); trzy złote stalówki Szkło szlifowane, biały metal, srebro, wieczko kałamarza od wewnątrz złocone, emalia malarska - secesyjna dekoracja kwiatowa
20121002_151731_223