ZESTAW DO PISANIA, pocz. XX w.
W składzie: tłok pieczętny (dł. 4,5 cm) z monogramem wiązanym EFG; kałamarz (5,5 x 4,5 x 4,5 cm), nóż do papieru (dł. 27 cm), pióro (dł. 16,5 cm); trzy złote stalówki
Szkło szlifowane, biały metal, srebro, wieczko kałamarza od wewnątrz złocone, emalia malarska - secesyjna dekoracja kwiatowa

Base price 1840,00 zł