ZESTAW FAJEK
ZESTAW FAJEK

GŁÓWKA FAJKI W FORMIE WĄSATEJ GŁOWY, XX w.

Wrzosiec, dł. 6,5 cm

GŁÓWKA FAJKI W FORMIE GŁOWY BYKA, XX w.

Wrzosiec, szkło (oczy), dł. 7 cm

FAJKA Z GŁÓWKĄ W FORMIE KOCIEJ GŁOWY, XX w.

Wrzosiec, ebonit, dł. 12 cm

Sygnowana: Real Briar Foreign

FAJKA, XX w.

Wrzosiec, ebonit, dł. 10 cm

GŁÓWKA FAJKI W FORMIE SOWY, XX w.

Wrzosiec, dł. 6 cm

FAJKA Z GŁÓWKA W FORMIE PSIEJ GŁOWY XX w.

Wrzosiec, ebonit, dł. 14 cm

Sygnowana: Real Briar / Hand Carved / Foreign

FAJKA, XX w.

Wrzosiec, ebonit, biały metal, dł. 14 cm

Sygnowana: Real Briar

FAJKA, Francja, L. Valat, XX w.

Wrzosiec, ebonit, dł. 14,5 cm

Sygnowana: Bruyere / L. Valat

Base price 2596,00 zł