Strona 1 z 11
Wyników 1 - 36 z 378

varia

063e

5000 AKCJI PRASSINOS COPPER MINING COMPANY

Wystawionych dla Ignacego Paderewskiego, 29.07.1907
Cena: 4025,00 zł
063e

Cena: 4025,00 zł
14875

ALBUM NA FOTOGRAFIE, ok. 1920

Oprawa skóra krokodyla, wys. 34,5 cm
Cena: 287,00 zł
14875

ALBUM NA FOTOGRAFIE, ok. 1920

Cena: 287,00 zł
20150121_164939_085

Album ROYAL AIR FORCE FORM 4003

Oprawa twarda, płócienna 35 x 30 cm
Wewnątrz zdjęcia dotyczące polskich formacji lotniczych w Wielkiej Brytanii czasów II wojny, mapy, kopie dokumentów, cztery akwarele z 1942 r. z karykaturami Stanisława Poziomka (304 dyw. bombowy) o raz trzech dowódców 305. dywizjonu bombowego: Jana Jankowskiego, Bohdana Kleczyńskiego i Roberta Beilla; karykatura portretowa czarna i biała kredką, z dedykacją, sygnowana: AF 39.
Własność kapitana Szymona Milewskiego.
Cena: 5175,00 zł
20150121_164939_085

Cena: 5175,00 zł
album-z-fotografiami-janiszewskich

ALBUM Z FOTOGRAFIAMI PORTRETOWYMI RODZINY JANISZEWSKICH, ok. 1900

Oprawa skórzana z tłoczeniami, barwiona, 21 x 17 cm, zamykana na mosiężną klamrę Wewnątrz osiemnaście kart tekturowych o złoconych krawędziach, 55 fotografii portretowych, większość na firmowych tekturkach, m.in.: I. Lenis, Petersburg; S.Steinberg, Talsen; M. Dmitriew, Niżnyj Nowgorod; S. Lenkes, Saratow; W.v.Malinowski, Ryga; C.Schultz, Ryga; I.A. Toubkin, Ryżyca; L. V. Wirschikowski, Ryga, E.v. Eggert, Ryga; Th. Budewitz, Mitawa; W.v.Homann, Ryga; A. Semienko, Petersburg; J. Piekarski, Pietrozawodsk; A. Kurianow, Petersburg; H.&F.Kiepert, Mitawa, S. Klimaszewska, Astrachań; H.K. masłow, Saratow, A. Telfer, Niżnyj Nowgorod
Cena: 5175,00 zł

Cena: 5175,00 zł
161

ALFONS KARNY

MEDALION ALEGORYCZNY
Cena: 2875,00 zł
161

ALFONS KARNY

Cena: 2875,00 zł
198-aparat-fotograficzny-zeiss-ikon-ok-1930

APARAT FOTOGRAFICZNY ZEISS IKON, ok. 1930

Stal, skóra, szkło; 8 x 6 x 5 cm

Obiektyw Goerz Frontar D.R.P.

Cena: 230,00 zł

Cena: 230,00 zł
20101124_122622_126

Artysta nieznany, kon. XIX w.

PRZYCISK DO PAPIERU Z ELFEM
Cena: 2300,00 zł
20101124_122622_126

Artysta nieznany, kon. XIX w.

Cena: 2300,00 zł
20140227_162749_169

BAROMETR, ROSJA, XIX/XX w.

Mosiądz, szkło fazowane, śr. 9 cm

Cena: 690,00 zł
20140227_162749_169

BAROMETR, ROSJA, XIX/XX w.

Cena: 690,00 zł
3682

BAROMETR, Szczecin, Staeger, pocz. XX w.

Drewno, mosiądz, szkło, śr. 13 mm
Cena: 287,00 zł
3682

Cena: 287,00 zł
20100922_150208_151

Bliski Wschód, XIX w.

TACA Z GWIAZDĄ DAWIDA OTOCZONĄ PRZEZ CIERNIE
Cena: 1783,00 zł
20100922_150208_151

Bliski Wschód, XIX w.

Cena: 1783,00 zł
143f

BRYTFANNA, XIX/XX w.

Miedź, 8,5, x 41 x 24,5 cm
Cena: 690,00 zł
143f

BRYTFANNA, XIX/XX w.

Cena: 690,00 zł
20101012_132444_162

C. F. Wieland, Wydawnictwo Instytutu Geograficznego, Weimar, 1834

MAPA PRUSKIEJ PROWINCJI POMORZE
Cena: 1150,00 zł
20101012_132444_162

Cena: 1150,00 zł
a92n057

Cassonnet, Francja, XIX/XX w.

TACA NEOMANIERYSTYCZNA
Cena: 920,00 zł
a92n057

Cassonnet, Francja, XIX/XX w.

Cena: 920,00 zł
20120228_193704_089

Chrystus w tłoczni mistycznej

Polska, 2.poł. XVII w.
Cena: 9200,00 zł
20120228_193704_089

Chrystus w tłoczni mistycznej

Cena: 9200,00 zł
084_15

CYRKIEL, Niemcy, Nesselwang, Rielfer, dla Gerlach, Warszawa, ok. 1900

Biały metal, stal
Cena: 345,00 zł
084_15

Cena: 345,00 zł
2507

CZAJNIK, XIX w.

Miedź, wys. 21(27), śr. 21,5 cm
Cena: 322,00 zł
2507

CZAJNIK, XIX w.

Cena: 322,00 zł
20130529_143834_164

DOKUMENT - ZATWIERDZENIE z 26 stycznia 1823

Podpisane przez namiestnika Józefa Zajączka i sekretarza stanu Franciszka Ksawerego Kosseckiego, adresowane do Komisji Rządowej Spraw Wewnętrznych i Policji, dotyczące projektu budowy nabrzeża w Warszawie.

Rękopis piórem, papier 33 x 21,5 cm

Na odwrocie powiadomienie o decyzji inspektora generalnego robót wodnych, rektora Szkoły Inżynierii Cywilnej Teodora Urbańskiego, przez niego podpisane

Cena: 1438,00 zł
20130529_143834_164

Cena: 1438,00 zł
145_9

DOKUMENTY, ODZNAKI I PAMIĄTKI ADAMA FLISA

(1922 Tarnopol – 1992)
Cena: 4370,00 zł
145_9

Cena: 4370,00 zł
063k

DWA LISTY DO WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO OD ZIĘCIA STANISŁAWA LEŚNIOWSKIEGO

Jeden z datą 27.05.37
Cena: 3450,00 zł
063k

Cena: 3450,00 zł
Brak obrazka

DWA ŚWIADECTWA SZKOLNE

Teresa Janiszewska, kl. IV, za półrocze 1943, 1944
Cena: 115,00 zł
Brak obrazka

DWA ŚWIADECTWA SZKOLNE

Cena: 115,00 zł
Strona 1 z 11