Strona 1 z 12
Wyników 1 - 36 z 418

varia

103-kapturek-do-gaszenia-swiec-2-pol-xix-w

KAPTUREK DO GASZENIA ŚWIEC, 2 poł. XIX w.

Metal srebrzony, dł.20 cm
Cena: 115,00 zł

Cena: 115,00 zł
139-lusterko-toaletowe-2-pol-xix-w

LUSTERKO TOALETOWE, 2 poł. XIX w.

Mosiądz, szkło, wys. 29 cm

Cena: 287,00 zł

Cena: 287,00 zł
figurka-pierrot-grajacy-na-mandolinie

FIGURKA, PIERROT GRAJĄCY NA MANDOLINIE, ok. 1930

Cyna, imitacja kości, kamień; wys. 12 cm
Cena: 575,00 zł

Cena: 575,00 zł
20140926_174609_105

TŁOK PIECZĘTNY, Polska, Opatów, po 1917

Drewno, mosiądz, wys. 10, śr. pola pieczętnego 4 cm
Cena: 1003,00 zł
20140926_174609_105

Cena: 1003,00 zł
360a

DZBANEK, XIX w.

Miedź, wys. 18, śr. 16,5 cm
Cena: 236,00 zł
360a

DZBANEK, XIX w.

Cena: 236,00 zł
35661

RAMKA NA MINIATURĘ, XIX w.

Brąz, miedź złocone; 15 x 12,5 cm
Cena: 472,00 zł
35661

RAMKA NA MINIATURĘ, XIX w.

Cena: 472,00 zł
33925

PARA KINKIETÓW DO PIANINA, XIX/ XX w.

Brąz, dł. 21,5 cm
Cena: 1416,00 zł
33925

Cena: 1416,00 zł
23126

PLAKIETA Z MONOGRAMEM KRÓLA POLSKI AUGUSTA III, 1733 - 1763

Blacha mosiężna, repusowana; 15,5 x 15 cm
Cena: 1475,00 zł
23126

Cena: 1475,00 zł
34768

CZAJNIK, Polska, XIX w.

Miedź, szkło akrylowe (wtórny uchwyt pokrywki), wys. 29, śr. 22 cm
Cena: 944,00 zł
34768

CZAJNIK, Polska, XIX w.

Cena: 944,00 zł
2848

TABAKIERKA, Holandia, XVIII w.

Miedź, mosiądz, 4,5 x 13,5 x 6 cm
Cena: 2360,00 zł
2848

Cena: 2360,00 zł
194865

RYNGRAF Z MATKĄ BOŻĄ CZĘSTOCHOWSKĄ, 1 poł. XX w.

Mosiądz, 49 x 40 mm, kontra, łańcuszek
Cena: 236,00 zł
194865

Cena: 236,00 zł
19532

RYNGRAF Z MATKĄ BOŻĄ OSTROBRAMSKĄ, Polska, poł. XX w.

Brąz; 9,8 x 8 cm
Cena: 590,00 zł
19532

Cena: 590,00 zł
19997

RYNGRAF PAMIĄTKOWY, Polska, 1916

Cyna, srebrzenie, 16 x 10 cm, dwuczęściowy
Cena: 944,00 zł
19997

Cena: 944,00 zł
22292

SKARBONKA W KSZTAŁCIE SEJFU, Polska, ok. 1920

Stal, czerwona farba, 16,5 x 10 x 5,5 cm
Cena: 1416,00 zł
22292

Cena: 1416,00 zł
26047

BUŻUAREK, Rosja, XIX w.

Brąz, złocenie, malachit; wys. 13 x 19 x 14 cm
Cena: 3304,00 zł
26047

BUŻUAREK, Rosja, XIX w.

Cena: 3304,00 zł
3501

ROWEROWA LAMPA KARBIDOWA MIRA, ok. 1930

Biały metal, stal, szkło, wys. 21 cm
Cena: 354,00 zł
3501

Cena: 354,00 zł
36517

DZBAN BAROKOWY, XVIII w.

Miedź kuta, wys. 36 cm
Cena: 2950,00 zł
36517

DZBAN BAROKOWY, XVIII w.

Cena: 2950,00 zł
36725

PARA PLAKIET SECESYJNYCH, ok. 1900

Relief, cynk patynowany barwnie; 32 x 37 cm
Cena: 1770,00 zł
36725

Cena: 1770,00 zł
3689

TACKA, XIX w.

Brąz; 25,5 x 8,7 cm
Cena: 236,00 zł
3689

TACKA, XIX w.

Cena: 236,00 zł
31131

Albert REIMANN

SECESYJNY NÓŻ DO PAPIERU, ok. 1900
Cena: 1770,00 zł
31131

Albert REIMANN

Cena: 1770,00 zł
30078

GARNUSZEK - KWARTA, XIX w.

Miedź, wys. 11,5, śr. 10,5 cm
Cena: 590,00 zł
30078

GARNUSZEK - KWARTA, XIX w.

Cena: 590,00 zł
2998

RONDELEK, XIX w.

Miedź, wys. 8, śr. 8,5, dł. 17,5 cm
Cena: 590,00 zł
2998

RONDELEK, XIX w.

Cena: 590,00 zł
298465

RONDELEK, XIX w.

Miedź, dł. 20, śr. 9 cm
Cena: 590,00 zł
298465

RONDELEK, XIX w.

Cena: 590,00 zł
297_1

PARA TALERZY Z LUDWIKIEM XVI I MARIĄ ANTONINĄ, Francja, XIX w.

Cyna, śr. 23 cm
Cena: 708,00 zł
297_1

Cena: 708,00 zł
29519

TALERZ, Niemcy, XVIII w.

Cyna, śr. 29 cm
Cena: 590,00 zł
29519

TALERZ, Niemcy, XVIII w.

Cena: 590,00 zł
211698

PLAKIETA FIRMY CHLEBNIKOW, Rosja, Moskwa, 1910

Brąz, 10,1 x 8,1 cm
Cena: 1180,00 zł
211698

Cena: 1180,00 zł
Strona 1 z 12