Zresetuj wszystko

Galeria:
Wyników 1 - 12 z 12

tkaniny i dywany

1322

GŁOWA PASA KONTUSZOWEGO, Lyon lub Kraków, 2 poł. XVIII w.

Tkanina, haft, jedwab, złota i srebrna nić, broszowanie, dwustronny, 28 x 16,7 cm
Cena: 2950,00 zł
1322

Cena: 2950,00 zł
262-kobierzec-azja-centralna-pol-xx-w

KOBIERZEC, Azja Centralna, poł. XX w.

Watek wełna, osnowa len; 276 x 200 cm
Cena: 2300,00 zł

Cena: 2300,00 zł
173b6

TABLICA Z ORŁEM – GODŁEM POLSKI, po 1917

Haft nicią jedwabną i złotą
Cena: 2070,00 zł
173b6

Cena: 2070,00 zł
31656

MAKATA Z WZOREM GEOMETRYCZNYM, 1 poł. XX w.

Jedwab, nić metalowa; 138 x 137 cm
Cena: 1770,00 zł
31656

Cena: 1770,00 zł
264-kobierzec-ersari-zachodni-turkiestan-pol-xx-w

KOBIERZEC ERSARI, Zachodni Turkiestan, poł. XX w.

Watek wełna, osnowa len; 139 x 196 cm
Cena: 1725,00 zł

Cena: 1725,00 zł
0606

KILIM Z ORŁEM – GODŁEM POLSKI, Polska, ok. 1930

Wełna 78 x 55 cm (bez frędzli)
Cena: 1380,00 zł
0606

Cena: 1380,00 zł
kobierzec-z-motywami-roslinnymi-bliski-wschod-1-pol-xx-w

KOBIERZEC Z MOTYWAMI ROŚLINNYMI, Bliski Wschód, 1. poł. XX w.

Runo - wełna, osnowa - bawełna;
189,5 x 102 cm
Stan zachowania: liczne przetarcia runa
Cena: 1150,00 zł

Cena: 1150,00 zł
22246

SZTANDAR PRZECHODNI ZA WYSOKIE WYNIKI W SOCJALISTYCZNYM WSPÓŁZAWODNICTWIE, ZSRR, ok. 1970

Jedwab (aksamit), nadruk barwny 120 x 168 cm
Cena: 920,00 zł
22246

Cena: 920,00 zł
06729

Sakiewka, Polska, Warszawa, XIX/XX w.

Tkanina, koraliki, dł. 31 cm
Cena: 690,00 zł
06729

Cena: 690,00 zł
04346

NAJŚWIĘTSZA MARIA PANNA NIEUSTAJĄCEJ POMOCY, XIX/XX w.

Tkanina żakardowa, jedwab, 19 x 32,5 cm
Cena: 460,00 zł
04346

Cena: 460,00 zł
2246

SZARFA ZWYCIĘZCY KONKURSU SOCJALISTYCZNEGO, ZSRR, ok. 1975

Jedwab, nadruk barwny, dł. 215 cm
Cena: 230,00 zł
2246

Cena: 230,00 zł
10495

OBWOLUTA Z HAFTOWANYM MONOGRAMEM NM W KWIATACH, XIX/XX w.

15 cm
Cena: 230,00 zł
10495

Cena: 230,00 zł