Galeria:
Wyników 1 - 20 z 20

tkaniny i dywany

0606

KILIM Z ORŁEM – GODŁEM POLSKI, Polska, ok. 1930

Wełna 78 x 55 cm (bez frędzli)
Cena: 1380,00 zł
0606

Cena: 1380,00 zł
0439

KILIM, Polska, poł. XX w.

Wełna 188 x 288 cm
Cena: 345,00 zł
0439

KILIM, Polska, poł. XX w.

Cena: 345,00 zł
264-kobierzec-ersari-zachodni-turkiestan-pol-xx-w

KOBIERZEC ERSARI, Zachodni Turkiestan, poł. XX w.

Watek wełna, osnowa len; 139 x 196 cm
Cena: 1725,00 zł

Cena: 1725,00 zł
262-kobierzec-azja-centralna-pol-xx-w

KOBIERZEC, Azja Centralna, poł. XX w.

Watek wełna, osnowa len; 276 x 200 cm
Cena: 2300,00 zł

Cena: 2300,00 zł
20150120_161530_184

KOBIERZEC, Chiny, ok. 1930

Wełna, 292 x 263 cm
Cena: 2875,00 zł
20150120_161530_184

KOBIERZEC, Chiny, ok. 1930

Cena: 2875,00 zł
20150120_161726_183

KOBIERZEC, Chiny, ok. 1930

Wełna; 335 x 264 cm Stan zachowania: drobne przetarcia
Cena: 2875,00 zł
20150120_161726_183

KOBIERZEC, Chiny, ok. 1930

Cena: 2875,00 zł
20140429_160044_073

MAKATA TYPU KABARMA, Turcja, XIX/XX w.

Len, haft srebrną nicią; 93 x 46 cm
Cena: 862,00 zł
20140429_160044_073

Cena: 862,00 zł
04346

NAJŚWIĘTSZA MARIA PANNA NIEUSTAJĄCEJ POMOCY, XIX/XX w.

Tkanina żakardowa, jedwab, 19 x 32,5 cm
Cena: 460,00 zł
04346

Cena: 460,00 zł
10495

OBWOLUTA Z HAFTOWANYM MONOGRAMEM NM W KWIATACH, XIX/XX w.

15 cm
Cena: 230,00 zł
10495

Cena: 230,00 zł
044-pas-kontuszowy-polska-k-xviii

PAS KONTUSZOWY, Polska, k. XVIII

Jedwab, nic metalowa, złocona, srebrzona, 36 x 270 cm Półlity, głowy dwustronne, wciąż czterostronne, głowy dwudzielne z motywem ukwieconych rozet, wciąż w poprzeczne pólka, obrzeżenia pionowe i poziome z motywami wici kwiatowej, na zakończeniach doszyta frędzla metalowa, od góry ozdobnie pleciona; koloryt złoty, srebrny, czerwony, kremowy, jasnokanarkowy Stan zachowania: przetarcia nici, miejscami dziury, plamy
Cena: 77050,00 zł

Cena: 77050,00 zł
06729

Sakiewka, Polska, Warszawa, XIX/XX w.

Tkanina, koraliki, dł. 31 cm
Cena: 690,00 zł
06729

Cena: 690,00 zł
2246

SZARFA ZWYCIĘZCY KONKURSU SOCJALISTYCZNEGO, ZSRR, ok. 1975

Jedwab, nadruk barwny, dł. 215 cm
Cena: 230,00 zł
2246

Cena: 230,00 zł
173b6

TABLICA Z ORŁEM – GODŁEM POLSKI, po 1917

Haft nicią jedwabną i złotą
Cena: 2070,00 zł
173b6

Cena: 2070,00 zł
0564

TKANINA HAFTOWANA W KWIATY, Polska (?), 2 poł. XVII w.

Haft, jedwab, srebrna nić; 70 x 25 cm
Cena: 1150,00 zł
0564

Cena: 1150,00 zł
0558

Haft, jedwab, złota i srebrna nić; 66 x 29,5 cm
Cena: 1150,00 zł
0558

Cena: 1150,00 zł
0544

Haft, jedwab, srebrna nić; 85 x 32 cm
Cena: 1150,00 zł
0544

Cena: 1150,00 zł