Zresetuj wszystko

Galeria:
Wyników 1 - 13 z 13

tkaniny i dywany

20150120_161726_183

KOBIERZEC, Chiny, ok. 1930

Wełna; 335 x 264 cm Stan zachowania: drobne przetarcia
Cena: 7080,00 zł
20150120_161726_183

KOBIERZEC, Chiny, ok. 1930

Cena: 7080,00 zł
31656

MAKATA Z WZOREM GEOMETRYCZNYM, 1 poł. XX w.

Jedwab, nić metalowa; 138 x 137 cm
Cena: 1770,00 zł
31656

Cena: 1770,00 zł
173b6

TABLICA Z ORŁEM – GODŁEM POLSKI, po 1917

Haft nicią jedwabną i złotą
Cena: 2070,00 zł
173b6

Cena: 2070,00 zł
2246

SZARFA ZWYCIĘZCY KONKURSU SOCJALISTYCZNEGO, ZSRR, ok. 1975

Jedwab, nadruk barwny, dł. 215 cm
Cena: 230,00 zł
2246

Cena: 230,00 zł
04346

NAJŚWIĘTSZA MARIA PANNA NIEUSTAJĄCEJ POMOCY, XIX/XX w.

Tkanina żakardowa, jedwab, 19 x 32,5 cm
Cena: 460,00 zł
04346

Cena: 460,00 zł
06729

Sakiewka, Polska, Warszawa, XIX/XX w.

Tkanina, koraliki, dł. 31 cm
Cena: 690,00 zł
06729

Cena: 690,00 zł
10495

OBWOLUTA Z HAFTOWANYM MONOGRAMEM NM W KWIATACH, XIX/XX w.

15 cm
Cena: 230,00 zł
10495

Cena: 230,00 zł
0606

KILIM Z ORŁEM – GODŁEM POLSKI, Polska, ok. 1930

Wełna 78 x 55 cm (bez frędzli)
Cena: 1380,00 zł
0606

Cena: 1380,00 zł
264-kobierzec-ersari-zachodni-turkiestan-pol-xx-w

KOBIERZEC ERSARI, Zachodni Turkiestan, poł. XX w.

Watek wełna, osnowa len; 139 x 196 cm
Cena: 1725,00 zł

Cena: 1725,00 zł
262-kobierzec-azja-centralna-pol-xx-w

KOBIERZEC, Azja Centralna, poł. XX w.

Watek wełna, osnowa len; 276 x 200 cm
Cena: 2300,00 zł

Cena: 2300,00 zł