Strona 1 z 7
Wyników 1 - 36 z 233

3321

KRIS, Archipelag Malajski, XIX w.

Stal, damast, drewno, brąz złocony, kamienie jubilerskie
Cena: 21240,00 zł
3321

Cena: 21240,00 zł
3151

FIGURA BUDDY, Birma, XIX w.

Brąz, oczy i opaska inkrustowane granatami, kwarcem i kością, wys. 45 cm
Cena: 12000,00 zł
3151

FIGURA BUDDY, Birma, XIX w.

Cena: 12000,00 zł
3879

PARA TALERZY, Chiny, XIX w.

Porcelana, kobalt podszkliwny, farby naszkliwne, złocenia, śr. 46 cm
Cena: 8260,00 zł
3879

PARA TALERZY, Chiny, XIX w.

Cena: 8260,00 zł
20150120_161530_184

KOBIERZEC, Chiny, ok. 1930

Wełna, 292 x 263 cm
Cena: 7080,00 zł
20150120_161530_184

KOBIERZEC, Chiny, ok. 1930

Cena: 7080,00 zł
18395

WISZNU, Indie, XVIII / XIX w.

Brąz, wys. 14 cm
Cena: 4600,00 zł
18395

WISZNU, Indie, XVIII / XIX w.

Cena: 4600,00 zł
18561

PARWATI, Indie, XVIII / XIX w.

Brąz, wys. 11,5 cm
Cena: 4600,00 zł
18561

Cena: 4600,00 zł
20140303_125405_121

WAZON, Chiny, XVIII/XIX w.

Porcelana, farby naszkliwne, wys. 27, śr. podstawy 14 cm
Cena: 4600,00 zł
20140303_125405_121

WAZON, Chiny, XVIII/XIX w.

Cena: 4600,00 zł
20130926_142021_153

PIESEK FOU, Chiny, XIX w.

    Brąz patynowany; 26 x 17,5 x 30 cm

Cena: 4600,00 zł
20130926_142021_153

PIESEK FOU, Chiny, XIX w.

Cena: 4600,00 zł
20379

ŚIWA Z RODZINĄ, Indie, XIX w.

Drewno; 53 x 34 cm
Cena: 4370,00 zł
20379

ŚIWA Z RODZINĄ, Indie, XIX w.

Cena: 4370,00 zł
186211

PARWATI, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 9 cm
Cena: 4025,00 zł
186211

PARWATI, Indie, XIX w.

Cena: 4025,00 zł
23575

DURGA, Indie, XVIII / XIX w.

Brąz, wys. 20,5 cm
Cena: 4025,00 zł
23575

DURGA, Indie, XVIII / XIX w.

Cena: 4025,00 zł
20785

KADZIELNIA, Chiny, XIX/XX w.

Brąz, wys. 19 cm
Cena: 4025,00 zł
20785

KADZIELNIA, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 4025,00 zł
2548

ZAWIESZKA, Chiny, XIX/XX w.

Jadeit, waga 11,4 g, dł. 3,5 cm
Cena: 4025,00 zł
2548

ZAWIESZKA, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 4025,00 zł
3749

CZARNY WOJOWNIK, Południowe Chiny, XIX/XX w.

Drewno, lakowa polichromia, złocenie wys. 105 cm
Cena: 3540,00 zł
3749

Cena: 3540,00 zł
37538

BRODATY DOSTOJNIK, Południowe Chiny, XIX/XX w.

Drewno, lakowa polichromia, złocenie, wys. 96
Cena: 3540,00 zł
37538

Cena: 3540,00 zł
27444

GARUDA, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 14,5 cm
Cena: 3450,00 zł
27444

GARUDA, Indie, XIX w.

Cena: 3450,00 zł
27886

PARWATI, Indie, XVIII w.

Brąz, wys. 13,5 cm
Cena: 3450,00 zł
27886

PARWATI, Indie, XVIII w.

Cena: 3450,00 zł
2839

PARWATI, Indie, XVIII w.

Brąz, wys. 13,5 cm
Cena: 3450,00 zł
2839

PARWATI, Indie, XVIII w.

Cena: 3450,00 zł
28577

WISZNU, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 16,5 cm
Cena: 3450,00 zł
28577

WISZNU, Indie, XIX w.

Cena: 3450,00 zł
28615

WISZNU, Indie, XVIII/XIX w.

Brąz, wys. 9 cm
Cena: 3450,00 zł
28615

WISZNU, Indie, XVIII/XIX w.

Cena: 3450,00 zł
2873

WISZNU, Indie, XVIII / XIX w.

Brąz, wys. 12,5 cm
Cena: 3450,00 zł
2873

WISZNU, Indie, XVIII / XIX w.

Cena: 3450,00 zł
28993

PARWATI, Indie, XVIII w.

Brąz, wys. 11,5 cm
Cena: 3450,00 zł
28993

PARWATI, Indie, XVIII w.

Cena: 3450,00 zł
2903

DURGA, Indie, XVIII w.

Brąz, wys. 10 cm
Cena: 3450,00 zł
2903

DURGA, Indie, XVIII w.

Cena: 3450,00 zł
3175

KRYSZNA, Indie, XVIII / XIX w.

Brąz, wys. 15,5 cm
Cena: 3450,00 zł
3175

Cena: 3450,00 zł
18269

WISZNU, Indie, XVIII / XIX w.

Plakieta, relief, brąz; 20 x 10,5 cm, kontra
Cena: 3450,00 zł
18269

WISZNU, Indie, XVIII / XIX w.

Cena: 3450,00 zł
18472

WISZNU, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 11 cm
Cena: 3450,00 zł
18472

WISZNU, Indie, XIX w.

Cena: 3450,00 zł
187a1

ŚIWA, Indie, XIX w.

Plakieta, relief, brąz, 16,9 x 7,3 cm, kontra
Cena: 3450,00 zł
187a1

ŚIWA, Indie, XIX w.

Cena: 3450,00 zł
19397

KALKIN, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 13 cm
Cena: 3450,00 zł
19397

KALKIN, Indie, XIX w.

Cena: 3450,00 zł
19464

LAKSZMI NA SŁONIU, Indie, XVIII / XIX w.

Brąz, wys. 11 cm
Cena: 3450,00 zł
19464

Cena: 3450,00 zł
23961

KALKIN, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 15,5 cm
Cena: 3277,00 zł
23961

KALKIN, Indie, XIX w.

Cena: 3277,00 zł
3245

NANDI, Indie, XIX w.

Brąz, 6,5 x 7 x 4,5 cm
Cena: 3220,00 zł
3245

NANDI, Indie, XIX w.

Cena: 3220,00 zł
4206

PAR WAZ, Chiny, XIX w.

Porcelana, kobalt podszkliwny, wys. 30 cm
Cena: 2950,00 zł
4206

PAR WAZ, Chiny, XIX w.

Cena: 2950,00 zł
4334

BIAŁA TARA, Chiny lub Tybet, XIX/XX w.

Brąz, wys. 11,5 cm
Cena: 2950,00 zł
4334

Cena: 2950,00 zł
1841

HE XIANGU I LU DONGBIN, Chiny, XIX w.

Para figur, porcelana, farby naszkliwne, wys. 27 i 26,5 cm
Cena: 2950,00 zł
1841

Cena: 2950,00 zł
Strona 1 z 7