Strona 3 z 8
Wyników 73 - 108 z 276

daleki wschód

34793

FLAKON-TABAKIERKA, Mongolia, XIX w.

Jaspis, mosiądz, dozownik stalowy, wys. 5,5 cm
Cena: 1888,00 zł
34793

Cena: 1888,00 zł
4431

PARA WAZ Z PTAKAMI I KWIATAMI, CHINY, XIX / XX w.

Emalia komórkowa na miedzi, złocenie, wys. 23,5 cm
Cena: 1770,00 zł
4431

Cena: 1770,00 zł
3582

TALERZ, Chiny, XIX w.

Porcelana, kobalt podszkliwny, farby naszkliwne, złocenia, śr. 38 cm
Cena: 1770,00 zł
3582

TALERZ, Chiny, XIX w.

Cena: 1770,00 zł
32017

NÓŻ PASTERSKI Z PAŁECZKAMI, Mongolia, XIX / XX w.

Stal, drewno, róg, mosiądz, kość, srebro, skóra
Cena: 1770,00 zł
32017

Cena: 1770,00 zł
26479

PARA BOGÓW, Indie, XVIII / XIX w.

Brąz, wys. 6,5 cm
Cena: 1725,00 zł
26479

Cena: 1725,00 zł
26567

LAKSZMI, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 6 cm
Cena: 1725,00 zł
26567

LAKSZMI, Indie, XIX w.

Cena: 1725,00 zł
26644

POSTAĆ Z BARANIĄ GŁOWĄ, Indie, XVIII w.

Brąz, wys. 5,8 cm
Cena: 1725,00 zł
26644

Cena: 1725,00 zł
27195

ORANT, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 8 cm
Cena: 1725,00 zł
27195

ORANT, Indie, XIX w.

Cena: 1725,00 zł
27295

PARWATI, Indie, XVIII w.

Brąz, wys. 4,5 cm
Cena: 1725,00 zł
27295

PARWATI, Indie, XVIII w.

Cena: 1725,00 zł
30197

GANEŚA, Indie. XVIII w.

Brąz, 5,5 cm
Cena: 1725,00 zł
30197

GANEŚA, Indie. XVIII w.

Cena: 1725,00 zł
30282

GŁOWA, Indie, XIX w.

Relief, brąz, 14 cm
Cena: 1725,00 zł
30282

GŁOWA, Indie, XIX w.

Cena: 1725,00 zł
309529

KRYSZNA, Indie, XVIII/XIX w.

Brąz, wys. 6 cm
Cena: 1725,00 zł
309529

KRYSZNA, Indie, XVIII/XIX w.

Cena: 1725,00 zł
3116

HANUMAN, Indie, XVIII w.

Brąz, wys. 5,5 cm
Cena: 1725,00 zł
3116

HANUMAN, Indie, XVIII w.

Cena: 1725,00 zł
31217

DEWA, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 6 cm
Cena: 1725,00 zł
31217

DEWA, Indie, XIX w.

Cena: 1725,00 zł
31382

AGNI, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 5,7 cm
Cena: 1725,00 zł
31382

AGNI, Indie, XIX w.

Cena: 1725,00 zł
31526

GARUDA, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 5,5 cm
Cena: 1725,00 zł
31526

GARUDA, Indie, XIX w.

Cena: 1725,00 zł
3161

HANUMAN, Indie, XIX w.

Brąz, 6 cm
Cena: 1725,00 zł
3161

HANUMAN, Indie, XIX w.

Cena: 1725,00 zł
3235

LAKSZMI Z MISĄ NA OFIARĘ, Indie, XVIII w.

Brąz, wys. 9,5 cm
Cena: 1725,00 zł
3235

Cena: 1725,00 zł
3294

THANKA, MANDALA, Nepal, XX w.

Olej, płótno; 39 x 31 cm
Cena: 1725,00 zł
3294

THANKA, MANDALA, Nepal, XX w.

Cena: 1725,00 zł
33021

THANKA-MANDALA, Nepal, XX w.

Olej, płótno; 43 x 33 cm
Cena: 1725,00 zł
33021

THANKA-MANDALA, Nepal, XX w.

Cena: 1725,00 zł
3358

WAZA ZE SMOKIEM, Japonia, Meiji, k. XIX w.

Brąz, wys. 46 cm
Cena: 1725,00 zł
3358

Cena: 1725,00 zł
18887

GANEŚA Z RODZINĄ, Indie, XIX w.

Brąz, 5,5 x 8 x 6,1 cm
Cena: 1725,00 zł
18887

Cena: 1725,00 zł
18966

GANEŚA Z ŻONĄ, Indie, XIX w.

Brąz, wys.7 cm
Cena: 1725,00 zł
18966

GANEŚA Z ŻONĄ, Indie, XIX w.

Cena: 1725,00 zł
19292

GANEŚA, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 10,5 cm
Cena: 1725,00 zł
19292

GANEŚA, Indie, XIX w.

Cena: 1725,00 zł
19593

GANEŚA, Indie, XVIII / XIX w.

Brąz, wys. 7,7 cm
Cena: 1725,00 zł
19593

GANEŚA, Indie, XVIII / XIX w.

Cena: 1725,00 zł
19865

ŚIWA Z PARWATI

Brąz, wys. 8 cm
Cena: 1725,00 zł
19865

ŚIWA Z PARWATI

Cena: 1725,00 zł
20101012_121210_131

Miska, Persja, okres kadżarski, 1. poł. XIX w.

Emalia malarska na miedzi, złocenie;
średnica 18 cm
Cena: 1553,00 zł
20101012_121210_131

Cena: 1553,00 zł
31445

NAGA, Indie, XIX w.

Brąz, 4,5 cm
Cena: 1500,00 zł
31445

NAGA, Indie, XIX w.

Cena: 1500,00 zł
339 (3)

KRIS MALAJSKI, XIX/XX w.

KRIS MALAJSKI, XIX/XX w.
Cena: 1495,00 zł
339 (3)

KRIS MALAJSKI, XIX/XX w.

Cena: 1495,00 zł
4235

WAZA, Chiny, XIX/XX w.

Brąz, wys. 18,5, śr. 24 cm
Cena: 1475,00 zł
4235

WAZA, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 1475,00 zł
Strona 3 z 8