CF Filtering & Search

CF Filtering & Search wyszukiwarka

Strona 2 z 8
Wyników 37 - 72 z 276

daleki wschód

3245

NANDI, Indie, XIX w.


Brąz, 6,5 x 7 x 4,5 cm
Cena: 3220,00 zł
3245

NANDI, Indie, XIX w.



Cena: 3220,00 zł
4206

PAR WAZ, Chiny, XIX w.


Porcelana, kobalt podszkliwny, wys. 30 cm
Cena: 2950,00 zł
4206

PAR WAZ, Chiny, XIX w.



Cena: 2950,00 zł
4334

BIAŁA TARA, Chiny lub Tybet, XIX/XX w.


Brąz, wys. 11,5 cm
Cena: 2950,00 zł
4334

BIAŁA TARA, Chiny lub Tybet, XIX/XX w.



Cena: 2950,00 zł
1841

HE XIANGU I LU DONGBIN, Chiny, XIX w.


Para figur, porcelana, farby naszkliwne, wys. 27 i 26,5 cm
Cena: 2950,00 zł
1841

HE XIANGU I LU DONGBIN, Chiny, XIX w.



Cena: 2950,00 zł
27559

SZASZTHI, Indie, XVIII w.


Brąz, wys. 17 cm
Cena: 2875,00 zł
27559

SZASZTHI, Indie, XVIII w.



Cena: 2875,00 zł
2791

KRYSZNA, Indie, XIX w.


Brąz, wys. 13 cm
Cena: 2875,00 zł
2791

KRYSZNA, Indie, XIX w.



Cena: 2875,00 zł
28096

WISZNU, Indie, XVIII w.


Brąz, wys. 14 cm
Cena: 2875,00 zł
28096

WISZNU, Indie, XVIII w.



Cena: 2875,00 zł
281675

SZASZTHI, Indie, XVIII w.


Brąz, wys. 15 cm
Cena: 2875,00 zł
281675

SZASZTHI, Indie, XVIII w.



Cena: 2875,00 zł
288487

LAKSZMI NARAJANA, Indie, XIX w.


Brąz, wys. 9,2 cm
Cena: 2875,00 zł
288487

LAKSZMI NARAJANA, Indie, XIX w.



Cena: 2875,00 zł
3058

DURGA, Indie, XIX w.


Brąz, wys. 13 cm
Cena: 2875,00 zł
3058

DURGA, Indie, XIX w.



Cena: 2875,00 zł
31029

PARWATI, Indie, XVIII / XIX w.


Brąz, wys. 12 cm
Cena: 2875,00 zł
31029

PARWATI, Indie, XVIII / XIX w.



Cena: 2875,00 zł
125-wazonik-z-galazka-chiny-xx-w

WAZONIK Z GAŁĄZKĄ, Chiny, XX w.


Jadeit, drewno (podstawka), wys. 14,5 cm Stan zachowania: ubytki
Cena: 2875,00 zł
125-wazonik-z-galazka-chiny-xx-w

WAZONIK Z GAŁĄZKĄ, Chiny, XX w.



Cena: 2875,00 zł
31523

SERWIS DO HERBATY DEKOROWANY W SMOKI, Chiny, ok. 1980


Porcelana, farby naszkliwne złocenia
Cena: 2360,00 zł
31523

SERWIS DO HERBATY DEKOROWANY W SMOKI, Chiny, ok. 1980



Cena: 2360,00 zł
2675

KRYSZNA, Indie, XVIII w.


Brąz, wys. 8,5 cm
Cena: 2300,00 zł
2675

KRYSZNA, Indie, XVIII w.



Cena: 2300,00 zł
270277

GANEŚA, Indie, XIX w.


Brąz, wys. 7 cm
Cena: 2300,00 zł
270277

GANEŚA, Indie, XIX w.



Cena: 2300,00 zł
272a

NANDI, Indie, XVIII w.


Brąz, dł. 4,5 cm
Cena: 2300,00 zł
272a

NANDI, Indie, XVIII w.



Cena: 2300,00 zł
27614

LAKSZMI NARAJANA, Indie, XIX w.


Brąz, wys. 8 cm
Cena: 2300,00 zł
27614

LAKSZMI NARAJANA, Indie, XIX w.



Cena: 2300,00 zł
27757

BÓG Z BARANIĄ GŁOWĄ, Indie, XIX w.


Brąz, wys. 10,5 cm
Cena: 2300,00 zł
27757

BÓG Z BARANIĄ GŁOWĄ, Indie, XIX w.



Cena: 2300,00 zł
30369

LAKSZMI, Indie, XIX w.


Brąz, 10,5 cm
Cena: 2300,00 zł
30369

LAKSZMI, Indie, XIX w.



Cena: 2300,00 zł
3042

LAKSZMI, Indie, XIX w.


Brąz, wys. 8 cm
Cena: 2300,00 zł
3042

LAKSZMI, Indie, XIX w.



Cena: 2300,00 zł
306859

WISZNU, Indie, XIX w.


Brąz, wys. 10 cm
Cena: 2300,00 zł
306859

WISZNU, Indie, XIX w.



Cena: 2300,00 zł
30778

PARWATI, Indie, XVIII w.


Brąz, wys. 11,8 cm
Cena: 2300,00 zł
30778

PARWATI, Indie, XVIII w.



Cena: 2300,00 zł
30851

PARWATI, Indie, XIX w.


Brąz, wys. 11 cm
Cena: 2300,00 zł
30851

PARWATI, Indie, XIX w.



Cena: 2300,00 zł
18714

PARWATI, Indie, XVIII / XIX w.


Brąz, wys. 10 cm
Cena: 2300,00 zł
18714

PARWATI, Indie, XVIII / XIX w.



Cena: 2300,00 zł
19628

PARWATI, Indie, XVIII / XIX w.


Brąz, wys. 9,5 cm
Cena: 2300,00 zł
19628

PARWATI, Indie, XVIII / XIX w.



Cena: 2300,00 zł
2538

ZAWIESZKA, Chiny, XIX/XX w.


Jadeit, waga 14 g, dł. 34 mm
Cena: 2300,00 zł
2538

ZAWIESZKA, Chiny, XIX/XX w.



Cena: 2300,00 zł
22329

KASETKA ZE SMOKIEM, Chiny, pocz. XX w.


Drewno, 8 x 20 x 30,5 cm
Cena: 2127,00 zł
22329

KASETKA ZE SMOKIEM, Chiny, pocz. XX w.



Cena: 2127,00 zł
23376

KALI, Indie, XIX w.


Brąz, wys. 13,5 cm
Cena: 2127,00 zł
23376

KALI, Indie, XIX w.



Cena: 2127,00 zł
2342

KALI, Indie, XVIII / XIX w.


Brąz, wys. 14,5 cm
Cena: 2127,00 zł
2342

KALI, Indie, XVIII / XIX w.



Cena: 2127,00 zł
23719

WISZNU, Indie, XIX w.


Brąz, wys. 18 cm
Cena: 2127,00 zł
23719

WISZNU, Indie, XIX w.



Cena: 2127,00 zł
23877

PARWATI, Indie, XVIII / XIX w.


Brąz, wys. 12 cm
Cena: 2127,00 zł
23877

PARWATI, Indie, XVIII / XIX w.



Cena: 2127,00 zł
Strona 2 z 8

Zapraszamy do naszych salonów