Strona 7 z 8
Wyników 217 - 252 z 276

daleki wschód

280-naszyjnik-indie-xx-w

NASZYJNIK, Indie, XX w.

Srebro, waga 68,5 g, dł. 35 cm
Cena: 575,00 zł
280-naszyjnik-indie-xx-w

NASZYJNIK, Indie, XX w.

Cena: 575,00 zł
20130827_184105_086

KADZIELNICA, Azja Środkowa, XIX w.

Mosiądz; wys 13, śr, 21 cm
Cena: 575,00 zł
20130827_184105_086

Cena: 575,00 zł
278-pas-karmapati-indie-xx-w

PAS KARMAPATI, Indie, XX w.

Srebro, 132,5 g; dł. 81 cm
Cena: 517,00 zł
278-pas-karmapati-indie-xx-w

PAS KARMAPATI, Indie, XX w.

Cena: 517,00 zł
4449

TRZY WAZONIKI SATSUMA, Japonia, XX w.

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, wys.13, 9,5; 7,5 cm
Cena: 472,00 zł
4449

Cena: 472,00 zł
4273

TALERZ Z PTAKAMI I NIETOPERZAMI, Chiny, XIX w.

Porcelana, farby naszkliwne, złocenie, śr. 25 cm
Cena: 472,00 zł
4273

Cena: 472,00 zł
3137

FLAKON, Azja środkowa, XIX/XX w.

Biały metal, waga 127 g; 9 x 7,5 cm, z łańcuszkami 20 cm
Cena: 472,00 zł
3137

Cena: 472,00 zł
34449

WAZON DEKOROWANY W KWIATY I PTAKI, Persja, XIX/XX w.

Miedź cynowana, wys. 13 cm
Cena: 472,00 zł
34449

Cena: 472,00 zł
3206

NÓŻ DO PAPIERU – MINIATURKA MIECZA, Chiny, pocz. XX w.

Stal, biały metal, kość; dł. całk.14,5 cm
Cena: 460,00 zł
3206

Cena: 460,00 zł
37685

DWA NOŻE, Japonia, XIX/XX w.

Rękojeść, miedź, relief, złocenie, ostrza stalowe, dł. 20,7 cm
Cena: 460,00 zł
37685

DWA NOŻE, Japonia, XIX/XX w.

Cena: 460,00 zł
2395

WAZONIK, Japonia, ok. 1880

Jasny brąz, aplikacje - ciemny brąz, wys. 15 cm
Cena: 460,00 zł
2395

WAZONIK, Japonia, ok. 1880

Cena: 460,00 zł
321_1

CHOSROW I SZIRIN, Indie, XIX w.

Rękopis, tusz, papier, 7,5 x 15 cm, s.46
Cena: 460,00 zł
321_1

Cena: 460,00 zł
2622

WADŻRAPANI, Chiny, XIX/XX w.

Relief, kamionka, polichromia, 6 x 4 cm
Cena: 460,00 zł
2622

WADŻRAPANI, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 460,00 zł
2638

AWALOKITEŚWARA, Chiny, XIX/XX w.

Relief, ceramika, złocenie, 56 x 35 mm
Cena: 460,00 zł
2638

Cena: 460,00 zł
2245

TALERZYK, Chiny, XIX w.

Porcelana, kobalt podszkliny, śr. 14 cm
Cena: 460,00 zł
2245

TALERZYK, Chiny, XIX w.

Cena: 460,00 zł
290

NACZYNIE NA WONNOŚCI, Persja, XIX w.

Mosiądz, wys. 10, śr. 9 cm
Cena: 460,00 zł
290

Cena: 460,00 zł
164-kaganek-chiny-3-cw-xx-w

KAGANEK, Chiny, 3 ćw. XX w.

Haft, jedwab naklejony na karton; 27,5 x 23 cm
Cena: 460,00 zł
164-kaganek-chiny-3-cw-xx-w

KAGANEK, Chiny, 3 ćw. XX w.

Cena: 460,00 zł
165-kwiaty-chiny-3-cw-xx-w

KWIATY, Chiny, 3 ćw. XX w.

Cena: 460,00 zł
165-kwiaty-chiny-3-cw-xx-w

KWIATY, Chiny, 3 ćw. XX w.

Cena: 460,00 zł
270-bransoleta-azja-centralna-xix-w

BRANSOLETA, Azja Centralna, XIX w.

Srebro, turkusy, korale, waga całk.16,65 g
Cena: 460,00 zł

Cena: 460,00 zł
228b

ŁYŻKA, Chiny, XIX/XX w.

Srebro, waga 70 g, dł. 32,5 cm
Cena: 402,00 zł
228b

ŁYŻKA, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 402,00 zł
186-czarka-z-czerwona-oprawa-mongolia-xix-w

CZARKA Z CZERWONĄ OPRAWĄ, Mongolia, XIX w.

Miedź srebrzona; wys.5,3, śr. 12 cm
Cena: 402,00 zł

Cena: 402,00 zł
187-czarka-z-niebieska-oprawa-mongolia-xix-w

CZARKA Z NIEBIESKĄ OPRAWĄ, Mongolia, XIX w.

Miedź srebrzona; wys. 6, śr. 12 cm
Cena: 402,00 zł

Cena: 402,00 zł
4289

TALERZ Z RAJSKIMI PTAKAMI, Chiny, Kanton, 2 poł. XIX w.

Porcelana, farby naszkliwne, złocenie, śr. 24 cm
Cena: 354,00 zł
4289

Cena: 354,00 zł
4263

TALERZ Z PTAKAMI I MOTYLAMI, Chiny, XIX w.

Porcelana, kobalt podszkliwny, farby naszkliwne, śr. 21,5 cm
Cena: 354,00 zł
4263

Cena: 354,00 zł
34591

MINIATURA WIADRA, Chiny, 1 poł. XX w.

Srebro, waga 30 g, wys. 6, śr. 3,5 cm
Cena: 354,00 zł
34591

Cena: 354,00 zł
2956

TALERZYK Z MOTYLAMI, Chiny, XIX/XX w.

Porcelana, farby naszkliwne, śr. 14,5 cm
Cena: 354,00 zł
2956

Cena: 354,00 zł
3327

PUDEŁKO Z KWIATAMI PIWONII, Chiny, XX w.

Papier mache, laka; 4,5 x 10,5 x 6,7 cm
Cena: 345,00 zł
3327

Cena: 345,00 zł
3702

CZTERY KSIĄŻKI MEDYCZNE, Chiny, XIX w.

Druk, papier, 20 x 12,5 cm, po 24 str., liczne ilustracje
Cena: 345,00 zł
3702

Cena: 345,00 zł
28016

QI BAISHI

JARZYNY, 1951
Cena: 345,00 zł
28016

QI BAISHI

Cena: 345,00 zł
2595

ETUI NA ZAPAŁKI, Indie, 2 poł. XX w.

Srebro, próba sterling (925), waga 14,4 g, 52 x 41 mm
Cena: 345,00 zł
2595

Cena: 345,00 zł
2496

DZBAN, Azja Centralna, XIX w.

Miedź cynowana, wys. 26,5 cm
Cena: 345,00 zł
2496

DZBAN, Azja Centralna, XIX w.

Cena: 345,00 zł
Strona 7 z 8