Strona 6 z 8
Wyników 181 - 216 z 276

daleki wschód

126

KAŁAMARZ PODRÓŻNY, Bliski Wschód (Iran?), XIX w.

Cena: 920,00 zł
126

Cena: 920,00 zł
a86n055 copy

Chiny, XIX/XX w.

TACA
Cena: 920,00 zł
a86n055 copy

Chiny, XIX/XX w.

Cena: 920,00 zł
4284

WAZA, Chiny, pocz. XX w.

Drewno, laka, wys. 20,5 cm
Cena: 826,00 zł
4284

WAZA, Chiny, pocz. XX w.

Cena: 826,00 zł
4237

POJEMNIK NA OLIWĘ Z FORMIE PTAKA, Indie, Dekan, XIX/XX w.

Mosiądz, wys. 10 cm
Cena: 826,00 zł
4237

Cena: 826,00 zł
32115

WAZA, Japonia, ok. 1900

Miedź złocona, emalia komórkowa, wys. 23 cm
Cena: 826,00 zł
32115

WAZA, Japonia, ok. 1900

Cena: 826,00 zł
32096

PARA WAZONIKÓW, Chiny, ok. 1970

Porcelana, nadruk barwny, wys. 10,5 cm
Cena: 826,00 zł
32096

Cena: 826,00 zł
3761

CZARKA Z WRAKU ŻAGLOWCA TEK SING, Chiny, przed 1822

Porcelana, kobalt poszkliwny, śr. 10,5, wys 4,5 cm
Cena: 826,00 zł
3761

Cena: 826,00 zł
f2

BUTLA NA WINO Z FENIKSEM, Chiny, kon. XIX w.

Porcelana malowana podszkliwnie kobaltem; wysokość: 14 cm<
Cena: 826,00 zł
f2

Cena: 826,00 zł
185-konew-mongolia-xix-w

KONEW, Mongolia, XIX w.

Miedź, mosiądz; wys. 31,5, śr. podstawy 12 cm Uchwyt na zawiasach, brak pokrywki
Cena: 747,00 zł
185-konew-mongolia-xix-w

KONEW, Mongolia, XIX w.

Cena: 747,00 zł
4326

WAZKA, Chiny, XVIII w.

Porcelana, kobalt podszkliwny, czerwień naszkliwna, wys. 24 cm
Cena: 708,00 zł
4326

WAZKA, Chiny, XVIII w.

Cena: 708,00 zł
32373

KADZIELNICA ZE SMOKAMI, Japonia, 3 tercja XIX w.

Stop metali brązowiony, wys. 12,5, śr. 18,5 cm
Cena: 708,00 zł
32373

Cena: 708,00 zł
29719

DOSTOJNIK, Chiny, XX w.

Figurka, kamień mydlany, wys. z podstawą 10 cm
Cena: 708,00 zł
29719

DOSTOJNIK, Chiny, XX w.

Cena: 708,00 zł
29891

MANDARYN, Chiny, XX w.

Figurka, kamień mydlany, wys. z podstawą 10,5 cm
Cena: 708,00 zł
29891

MANDARYN, Chiny, XX w.

Cena: 708,00 zł
29194

ZHONGLI QUAN, Chiny, XIX w.

Brąz, wys. 13 cm, drewniany cokół wtórny, wys. całk. 18 cm
Cena: 690,00 zł
29194

ZHONGLI QUAN, Chiny, XIX w.

Cena: 690,00 zł
22468

KADZIELNICA, Chiny, XVIII w.

Brąz, wys. 7,5 cm, śr. 10 cm
Cena: 690,00 zł
22468

KADZIELNICA, Chiny, XVIII w.

Cena: 690,00 zł
350

WAZONIK, Chiny, XIX/XX w.

Mosiądz, emalia, wys. 12,5 cm
Cena: 690,00 zł
350

WAZONIK, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 690,00 zł
283-naszyjnik-indie-xx-w

NASZYJNIK, Indie, XX w.

Srebro, waga 102,5 g, dł. 39 g
Cena: 690,00 zł
283-naszyjnik-indie-xx-w

NASZYJNIK, Indie, XX w.

Cena: 690,00 zł
20100923_160330_116

Japonia, ok. poł. XIX w

KSIĄŻKA
Cena: 690,00 zł
20100923_160330_116

Japonia, ok. poł. XIX w

Cena: 690,00 zł
42449

KHILAUNA GHODA, Indie, Radżastan, poł. XX w.

Brąz, wys. 15,5 cm
Cena: 649,00 zł
42449

Cena: 649,00 zł
2966

PODSTAWA POD WAZĘ, Chiny, k. XIX w.

Brąz, śr. 17 cm
Cena: 632,00 zł
2966

Cena: 632,00 zł
3692

KADZIELNICA Z RYBAMI, Chiny, XIX/XX w.

Brąz, wys 4,2, śr. 6,6 cm, łańcuszek
Cena: 590,00 zł
3692

Cena: 590,00 zł
3594

UŚMIECHNIĘTY MANDARYN, Chiny, XX w.

Cyna patynowana na brąz, wys. 6,7 cm
Cena: 590,00 zł
3594

Cena: 590,00 zł
3992

WAZA, Chiny, XIX/XX w.

Brąz, emalia komórkowa, wys. 17,5 cm
Cena: 590,00 zł
3992

WAZA, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 590,00 zł
321_4

POSTACIE Z CHIŃSKIEJ OPERY, Chiny, poł. XX w.

32 wycinaki w barwnym papierze; 14,5 x 10,5 cm
Cena: 590,00 zł
321_4

Cena: 590,00 zł
27669

PUDEŁKO NA ZNACZKI, Chiny, 1 poł. XX w.

Mosiądz, emalia; 3 x 3.8 x 3 cm
Cena: 575,00 zł
27669

Cena: 575,00 zł
2529

DZBAN, Azja Centralna, XIX w.

Miedź cynowana, wys. 32 cm
Cena: 575,00 zł
2529

DZBAN, Azja Centralna, XIX w.

Cena: 575,00 zł
Strona 6 z 8